INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ

Lidé vyčtou z úpravy Vašeho zevnějšku vše, co o Vás potřebují vědět.
Oblečením dáváte najevo, kdo jste, jak si vážíte sami sebe i svého okolí. Můžete vyzdvihnout, co je na Vás příjemné, zajímavé a jedinečné, potlačit ty zvláštnosti, které pokládáte za nedostatky. Docílíte, že se budete cítit sebevědomě a budete úspěšně vystupovat při každé příležitosti.

BARVOVÁ TYPOLOGIE

Proniknete do estetiky a kouzel práce s barvou, osvojíte si triky při oblékání a líčení, objevíte možnosti doplňků - naučíte se být krásná a vypadat příjemně a úspěšně.
Zjistíte, proč si někdy vybíráte intuitivně barvy, které Vám sluší, a proč některé ani nezkoušíte zařadit do svého šatníku. Naučíte se spolehlivě vybírat nejen barvy, ale také jejich kombinace, vzory, materiály a jejich povrchové zpracování, dekorativní kosmetiku, šperky… Zjistíte optimální barvu svých vlasů a tvar účesu. Vytvoříte si svůj styl.
Barvové poradenství oceňují také muži. Své poznatky využívají pro své pracovní, ale ale samozřejmě také oddechové a sportovní oblečení.

K dispozici jsou také kartičky s osobní škálou barev pro barvovou typologii.

Cena služby: 750,- Kč / 2 hod.
S nalíčením: 1 000,- Kč
Zahrnuje doporučenou škálu barev, popis a rady pro Váš typ, šatník, doplňky… a další užitečné informace.


Proměny...

Proměny 1 - před proměnou... Proměny 1 - po proměně...

TYPOLOGIE POSTAVY

Člověk se snaží celým svým zjevem dát najevo své kvality. Každý se může přiblížit harmonii, která vychází z jeho typu postavy, rysů obličeje… Oblečení by mělo vyhovovat nárokům Vašeho zaměstnání ale také vyjadřovat Vaši osobitost, temperament apod.
Proporcionální testy odhalí Vaše skutečné proporce, podle kterých se budou řídit nejlichotivější střihy oblečení. Naučíte se, jak si vylepšit postavu, zdůraznit své přednosti a zakrýt případné nedostatky. Osvojíte si oděvní styl, ve kterém budete vyhlížet nejlépe.

Cena služby: 800,- Kč
Obdržíte doporučení triků, vhodných pro Vaši figuru, optimální oděvní střihy, textilní materiály, doplňky atd.


Proměny...

Proměny 2 - před proměnou... Proměny 2 - ...po proměně

LÍČENÍ

Chcete vyhlížet mladistvě, jako přitažlivá, upravená, pěstěná žena, která působí zároveň přirozeně? Přejete si vyzdvihnout osobité rysy Vašeho obličeje a korigovat to, co se Vám na sobě nelíbí? Máte obavy z dekorativní kosmetiky, neumíte používat make- up, nevíte, jaké volit barvy? Praktické rady a pomůcky Vám pomohou vyřešit všechny problémy: naučíte se samostatně vybírat nejvhodnější dekorativní kosmetiku a dokážete se vhodně nalíčit pro různé příležitosti.

Cena služby: 600,- Kč

Proměny...

Proměny 3 - před proměnou... Proměny 3 - ...po proměně

USPOŘÁDÁNÍ ŠATNÍKU

Pokud je Váš šatník přeplněn oděvy a doplňky a Vy jste přesto přesvědčena, že nemáte co na sebe, pozvěte si na optimální ošetření svého pracovního i neformálního oblečení odborníka.
Služba trvá 2- 3 hodiny, zahrnuje sestavení celého šatníku včetně doplňků; vyloučení všech prvků, které Vám buď nesluší, nebo jsou z jiných důvodů zcela nevhodné. Nabízí návrhy potřebných úprav Vašich oděvů, které něčím nevyhovují a přesto si je chcete ponechat a také seznam všech potřebných kusů k doplnění a oživení Vašeho šatníku.

Cena služby: 400,- Kč/ hodina